Kontakt (Infolinia) Onet

Kategoria:
Portale Internetowe,

Serwis Onet pozwala interesantom na skontaktowanie się w razie jakichkolwiek problemów z działaniem platformy. Kontaktowanie się z serwisem jest możliwe w przypadku problemów z działaniem poczty, strony głównej lub jakichkolwiek innych usług. Infolinia Onet pozwala na zgłaszanie wszelkich problemów. Kontakt Onet pozwala również na wybranie wielu innych form kontaktu.

Infolinia Onet

Infolinia Onet pozwala na połączenie się z Biurem Obsługi Klienta. Infolinia dostępna jest pod numerem telefonu 12 26 00 20 i działa w godzinach 9-17. Ta forma kontaktu przeznaczona jest do spraw związanych z portalem Onet.

Onet pozwala również na kontakt poprzez adres email:

  • poczta@grupaonet.pl – adres służy do kontaktu w przypadku problemów z działaniem poczty Onet oraz do składania skarg i pytań.
  • profiling@grupaonet.pl – adres email dedykowany do problemów z dostępem do konta. Doświadczeni konsultanci po zapoznaniu się z opisem problemu będą w stanie udzielić profesjonalnego wsparcia i pomóc w jego szybkim rozwiązaniu.

Skontaktowanie się z portalem Onet możliwe jest również poprzez czat. W dni robocze w godzinach 8-16 możliwe jest połączenie się z konsultantem, który udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące portalu.

Adres:

Ul. Domaniewska 49

02-672 Warszawa

Źródło:

https://pomoc.poczta.onet.pl/skontaktuj-sie-z-nami/

Tagi: