Kontakt (Infolinia) OLX

Kategoria:
Portale Internetowe,

OLX to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform ogłoszeniowych. Na platformie dostępnych jest wiele tysięcy ogłoszeń z różnego rodzaju przedmiotami. W razie jakichkolwiek problemów dla użytkowników przygotowane zostały różne formy kontaktu? Czy OLX posiada infolinię? Jaki jest numer telefonu OLX? Jakie istnieją możliwości kontaktu z serwisem? Gdzie szukać pomocy w przypadku problemów z działaniem platformy? Jak zgłaszać wszelkiego rodzaju reklamacje?

Infolinia OLX

OLX dla klientów posiada przygotowaną infolinię, pod którą można otrzymać pomoc. Infolinia OLX działa pod numerem +48 618 800 910. Telefon na infolinię pozwala połączyć się z konsultantem, który udzieli wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania i pomoże w rozwiązaniu wszelkiego rodzaju problemów z działaniem platformy.

Do kontaktu udostępniony został również adres email: pomoc@olx.pl. Wysyłając zapytanie mailowe należy jednak liczyć się z tym, że czas na odpowiedź może wynosić do kilku dni roboczych. W przypadku nagłych problemów zdecydowanie lepiej skontaktować się zatem z infolinią dostępną pod numerem telefonu.

Ostatnią opcją kontaktu jest formularz kontaktowy na stronie www: https://pomoc.olx.pl/hc/pl/requests/new?ticket_form_id=227685 . W formularzu wystarczy podać jedynie podstawowe dane i opis zgłoszenia.

Adres:

Ul. Królowej Jadwigi 43

61-872 Poznań

Źródło:

https://pomoc.olx.pl/hc/pl

Tagi: