Zara Kontakt (Infolinia)

Kategoria:
Sieci Handlowe,

Internetowa infolinia telefoniczna Zara
Z siecią sklepów odzieżowych Zara powinien skontaktować się każdy – zarówno klienci dokonujący zakupów online, jak i ci, którzy w galeriach handlowych nie znajdują tego, czego potrzebują, a także ci, którzy chcą doprecyzować rozmiar lub zadać dodatkowe pytania.

Można to zrobić poprzez infolinię Zary pod numerem 800 702 469, dostępną w dni powszednie w godzinach 8:30 – 20:00. oraz w soboty od 10:00 do 16:00. Nie ma zajętych linii; w najgorszym przypadku trzeba będzie poczekać zaledwie kilka minut, zanim będzie można uzyskać pomoc lub poradę.

Za pośrednictwem infolinii możesz zapytać o status swojego zamówienia lub jego zmiany. Przed wymianą na dany produkt możesz sprawdzić jego stan magazynowy. Ponadto, jeśli chcesz złożyć reklamację dotyczącą zamówienia, nie musisz fizycznie udawać się do sklepu.

Personel jest dobrze poinformowany o wszystkich ubraniach i o tym, jak najlepiej o nie dbać. Jeśli więc należysz do osób, które wolą nie pozostawiać kamienia bez zmian, jeśli chodzi o przestrzeganie instrukcji, tutaj możesz uzyskać pomoc. Zebranie informacji za pośrednictwem infolinii Zara może zająć trochę czasu, ponieważ personel nie ma pełnych informacji na temat wszystkich danych, ale praktycznie niemożliwe jest, aby osoba dzwoniąca nie uzyskała potrzebnych informacji.

W niedziele, w tym handlowe i święta, infolinia Zary pozostaje nieczynna. W każdym sklepie nadal znajdują się telefony, ale dostęp do nich może nie być tak łatwy.

Pod tym numerem można skontaktować się ze sklepem, aby zapytać o dostępność danego rozmiaru w konkretnym modelu lub poprosić o przechowanie konkretnej odzieży. Chociaż nie jest to uregulowane, taka procedura może zostać przyjęta przez pracowników salonu.

Tagi: