Sinsay Kontakt (Infolinia)

Kategoria:
Sieci Handlowe,

Kontaktując się z Działem Obsługi Klienta w Sinsay, pierwszym sposobem kontaktu z obsługą klienta jest formularz kontaktowy. Jeśli jednak chcesz, aby Twoje problemy zostały szybko rozwiązane i nie chcesz czekać na odpowiedź e-mailową, lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z infolinii pod numerem 58 353 65 65.

W teorii założono, że pracownicy infolinii Sinsay będą w stanie sprostać wszystkim wymaganiom.

Funkcjonowanie infolinii nie budzi większych zastrzeżeń poza możliwością, że w godzinach szczytu czas oczekiwania na połączenie z konsultantem jest naprawdę długi. Ciągły rozwój obsługi zamówień, rozpatrywania reklamacji i dostępu do danych osobowych gromadzonych przez Sinsay.

Komunikacja z Sinsay w każdym przypadku może odbywać się telefonicznie, należy jednak pamiętać, że centralna infolinia często nie jest w stanie udzielić informacji np. o obecności produktów w poszczególnych sklepach. Ze sklepami stacjonarnymi musimy porozumieć się inaczej, gdyż nie posiadają one własnych numerów telefonów dla klientów. W przypadku problemów ze złożeniem zamówienia poprzez stronę internetową i konieczności uzyskania w tej kwestii pomocy przedstawiciela firmy, możesz skontaktować się z infolinią Sinsay, która chętnie Ci pomoże lub sprawdzi status już złożonego zamówienia. Na przykład, jeśli podczas jego tworzenia wystąpił jakiś błąd.

Tagi: