Kontakt (Infolinia) Google

Kategoria:
Portale Internetowe,

Google to najpopularniejsza na świecie wyszukiwarka internetowa. Serwis oferuje również wiele innych usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Olbrzymia ilość funkcjonalności oferowanych przez serwis sprawia, że mogą pojawić się pewne problemy z jego działaniem. W takiej sytuacji warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Czy dla klientów indywidualnych dostępna jest infolinia Google? Jak znaleźć kontakt do Google? Jakie formy kontaktu z Google są możliwe?

Infolinia Google

Google dla użytkowników prywatnych nie udostępnia metod kontaktu. Sposobem na rozwiązywanie problemów jest odwiedzenie strony www: https://support.google.com/ , gdzie znajduje się rozbudowane FAQ. W ten sposób można znaleźć odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania.

Google dla firm z uwagi na skalę działania nie podaje bezpośredniego numeru telefonu, na który można zadzwonić. Opcją na kontakt telefoniczny jest wysłanie do Google zgłoszenia z prośbą o kontakt telefoniczny. Firma zapewnia, że pracownik skontaktuje się w możliwie najkrótszym czasie, aby pomóc w rozwiązaniu konkretnego problemu. W celu zamówienia kontaktu należy zalogować się do swojego profilu Google Moja Firma, a następnie odnaleźć przycisk „Kontakt z nami”. Po jego kliknięciu można przejść do opisania konkretnego problemu.

Adres:

Google Polska

Ul. Emilii Plater 53

00-113 Warszawa

Źródło:

https://about.google/contact-google/?hl=pl

Tagi: