Kontakt (Infolinia) PGNiG

Kategoria:
Dostawcy energii,

PGNiG z myślą o klientach udostępnia nowoczesny system obsługi klienta. Biuro Obsługi Klienta umożliwia zgłaszanie reklamacji czy zarządzanie wszystkimi usługami oferowanymi przez przedsiębiorstwo. Gdzie dostępna jest infolinia PGNiG? Czy kontakt PGNiG możliwy jest tylko telefonicznie? Jak najłatwiej skontaktować się z przedsiębiorstwem? Jakie możliwości kontaktu z firmą dostępne są na oficjalnej stronie www?

Infolinia PGNiG

Pierwszą opcją kontaktu z przedsiębiorstwem jest skorzystanie z Telefonicznego Centrum Obsługi Klienta, które działa pod numerem telefonu 22 515 15 15. Usługa dostępna jest w dni robocze w godzinach 7-19.

Firma udostępnia również adres email: kontakt@pgnig.pl .

Kontakt możliwy jest również poprzez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie: https://ebok.pgnig.pl/kontakt . Formularz pozwala na kontakt z wirtualną asystentką, która jest w stanie odpowiedź na najczęściej pojawiające się pytania.

Ostatnią opcją kontaktu z przedsiębiorstwem jest postawienie na elektroniczne Biuro Obsługi Klienta, które dostępne jest z poziomu panelu konta lub aplikacji mobilnej. Obie formy kontaktu są bardzo intuicyjne w użyciu i pozwalają na szybkie otrzymanie odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Adres:

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.

Ul. M. Kasprzaka 25

01-224 Warszawa

Źródło:

https://pgnig.pl/dla-domu/biura-obslugi-klienta

Tagi: