Kontakt (Infolinia) PGE

Kategoria:
Dostawcy energii,

Polska Grupa Energetyczna oferuje dla klientów różnorodne metody kontaktu. Gdzie dostępna jest infolinia PGE? Jak znaleźć kontakt PGE? Czy infolinia jest bezpłatna? Z jakimi problemami można zadzwonić na infolinię? Jakie są możliwe formy kontaktu?

Infolinia PGE

PGE dla swoich klientów udostępnia bezpłatną infolinię, która jest dostępna pod numerem telefonu: 422 222 222. Infolinia jest dostępna dla wszystkich klientów w dni robocze w godzinach 8-17.

Klienci PGE do kontaktu mogą również skorzystać z platformy eBOK. Znajdą tam najważniejsze informacje na temat swojej umowy i jej warunków. Będą mogli również wygodnie połączyć się z konsultantem w celu uzyskania odpowiedzi na konkretne pytania.

Inną opcją kontaktu jest odwiedzenie strony www: https://www.gkpge.pl/dla-domu/kontakt i wypełnienie formularza kontaktowego.

Klienci mogą skontaktować się z PGE również poprzez adres email. Firma dla interesantów udostępnia dwa adresy do kontaktu:

Ostatnią formą kontaktu jest wybranie się do jednej z placówek stacjonarnych. Te znajdują się na terenie całej Polski i zatrudniają wykwalifikowanych konsultantów, którzy rozwiążą każdy problem.

Adres:

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Aleja Kraśnicka 27

20-718 Lublin

Źródło:

https://www.gkpge.pl/dla-domu/kontakt

Tagi: