Kontakt (Infolinia) Pyszne.pl

Kategoria:
Gastronomia,

Pyszne to popularna aplikacja mobilna, która pozwala na zamawianie jedzenia z restauracji działających na terenie całej Polski. Firma udostępnia w związku z tym wiele możliwości kontaktu dla klientów. Pod jakim numerem działa infolinia Pyszne.pl? Gdzie znaleźć kontakt do Pyszne.pl? W jaki sposób raportować problemy z zamówieniem?

Infolinia Pyszne.pl

Pyszne.pl dla swoich klientów udostępnia infolinię, pod którą można zgłosić wszelkie problemy z zamówieniem czy działaniem aplikacji. Infolinia Pyszne.pl dostępna jest pod numerem telefonu: 71 707 14 11.

Kontakt możliwy jest również poprzez adres email: kontakt@pyszne.pl .

Zgłaszanie problemów z zamówieniem może odbywać się również z poziomu aplikacji, gdzie za pomocą kilku kliknięć można zgłosić problem.

Jak założyć konto w Pyszne.pl?

Zakładanie konta jest banalnie proste. Wystarczy pobrać aplikację Pyszne.pl z Google Play lub AppStore. Następnie wystarczy przejść do zakładki „Zarejestruj się” i założyć konto poprzez podanie podstawowych danych, jak Imię, Nazwisko i adres email. Dzięki posiadaniu konta można gromadzić punkty pozwalające na otrzymanie zniżek oraz otrzymywać specjalne bonusy dla zarejestrowanych użytkowników.

Adres:

Pyszne.pl

Ul. Powstańców Śląskich 9

53-332 Wrocław

Źródło:

https://www.pyszne.pl/o-nas

Tagi: