Kontakt (Infolinia) Plush

Kategoria:
Telekomunikacja,

Plush to nowy operator telefonii komórkowej, który cieszy się coraz większą popularnością. Pod jakim numerem dostępna jest infolinia Plush? Jakie są dostępne formy kontaktu z przedsiębiorstwem? Gdzie szukać pomocy w przypadku problemów? W jakich godzinach działa infolinia? Czy kontakt telefoniczny to jedyna opcja kontaktu z firmą?

Infolinia Plush

Plush to sieć komórkowa, która dla interesantów oferuje infolinię działającą w dni robocze w godzinach 8-21. Numer telefonu Plush to: 601 101 200. Koszt połączenia z infolinią jest zgodny z obowiązującą u dostawcy taryfą.

Pytania dotyczące usług można również wysyłać na adres email: bok@plus.pl. W przypadku pytań odnoszących się do zamówień ze sklepu należy kontaktować się na mail: esklep@plus.pl.

Na stronie www: https://www.plushbezlimitu.pl/kontakt można również pozostawić swój numer telefonu i oczekiwań na kontakt od konsultanta, który pomoże w wyborze odpowiedniej oferty lub doradzi w sprawie rozwiązania konkretnych problemów.

Klienci już korzystający z usług Plush mogą również skorzystać z pomocy dostępnej bezpośrednio z poziomu aplikacji mobilnej. Dzięki temu mogą bardzo łatwo i szybko skontaktować się z konsultantem, który udzieli rzetelnego wsparcia.

Adres:

Ul. Konstruktorska 4

02-673 Warszawa

Źródło:

https://www.plushbezlimitu.pl/kontakt

Tagi: