Action Kontakt (Infolinia)

Kategoria:
Usługi,

Aktualne dane kontaktowe Action znajdują się na stronie internetowej infolinii. Uzyskaj dostęp do najnowszych danych kontaktowych w Action. Infolinia telefoniczna Action wraz z różnymi dostępnymi sposobami kontaktu jest zamieszczona na ich stronie internetowej.

Głównym sposobem kontaktu stosowanym przez sklep Action jest formularz kontaktowy Action. Kontakt jest nawiązany prawidłowo po uzupełnieniu wszystkich danych przez Klienta. Wiadomość kierowana jest do Biura Obsługi Klienta, a następnie obsługiwana jest przez dedykowany zespół. W sklepie znajduje się także dział FAQ, w którym można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane przez klientów pytania. Tutaj znajdziesz także odpowiedzi przygotowane przez konsultantów BOK.

Numer kontaktowy do Action można uzyskać telefonicznie. Centralna infolinia Action jest obecnie niedostępna. Dlatego kontakt z Actionem za pomocą telefonu możliwy jest jedynie poprzez skorzystanie z formularza kontaktowego. Nasi klienci nie mogą dzwonić do nas bezpośrednio pod żaden numer telefonu – jesteśmy dostępni wyłącznie poprzez nasze formularze i infolinie.

Warto jednak zaznaczyć, że wszystkie sklepy Action posiadają pracowników, którzy doskonale orientują się w sprzedawanych przez nich produktach i chętnie udzielą wszelkich informacji. Uruchomienie infolinii spowoduje aktualizację informacji zawartych w serwisie.

Tagi: