Kontakt (Infolinia) Play

Kategoria:
Telekomunikacja,

Play to operator telefonii komórkowej. Przedsiębiorstwo obsługuje ponad 15 milionów abonentów. Firma w swojej ofercie posiada ofertę telefonii na kartę oraz ofert abonamentowych. Dodatkowo zajmuje się oferowaniem najnowszych urządzeń w pakietach z abonamentem. Pod jakim numerem działa infolinia Play? W jaki sposób skontaktować się z Play? Czy Play posiada infolinię dla abonentów? Jakie są inne możliwości skontaktowania się z Play?

Infolinia Play

Firma Play posiada infolinię stworzoną dla klientów. Infolinia sprzedażowa działa pod numerem: 730 300 400. Dostępne są również działy obsługi klienta pod numerami: 790 500 500 (klienci indywidualni) oraz 790 600 600 (klienci biznesowi). Dodatkowo możliwe jest skontaktowanie się z Play poprzez czat dostępny na stronie: https://www.play.pl/nowy/pomoc/kontakt .

Jak założyć konto w Play?

Zakładanie konta na stronie Play nie stanowi kompletnie żadnego problemu. Wystarczy w tym celu podać numer telefonu, adres email oraz ustawić hasło do konta. Założone konto automatycznie aktywowane jest również w aplikacji Play24 dostępnej na telefony z Androidem oraz iOS.

Dane adresowe:

P4 Sp. z o.o.

Skrytka pocztowa 43

02-671 Warszawa

Źródło informacji

https://www.play.pl/nowy/