Reserved Kontakt (Infolinia)

Kategoria:
Sieci Handlowe,

W celach komunikacyjnych możesz zadzwonić na infolinię Reserved pod numer 58 353 63 63. Jest to jedyny numer, pod którym będziesz mógł się z nimi skontaktować; czynne są w dni powszednie w godzinach od 9:00 do 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 17:00.

Warto zaznaczyć, że infolinia prowadzona przez Reserved nie jest w ogóle preferowaną formą komunikacji, a jej personel w ostatnim czasie został zredukowany. Nie jest to tak duży problem w zwykłe dni, ale może stać się problemem podczas wyprzedaży lub promocji, powodując dłuższy czas oczekiwania klientów.

Aby rozwiązać wszelkie problemy związane z zakupami w tym sklepie, należy skorzystać z numeru Infolinii Reserved.

Zamówienie można złożyć telefonicznie, jeśli z jakiegoś powodu nie możesz lub nie chcesz dokonać zakupu w sklepie lub online. Pracownicy infolinii nie tylko posiadają obszerny zbiór, ale także wiedzą wszystko o aktualnym stanie zapasów. Jeśli chcesz szybko zmienić lub anulować zamówienie, zanim zostanie ono zrealizowane, możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem infolinii i dokonać zmian w swoim systemie. Jeśli podczas wypełniania formularza internetowego popełni się błąd w adresie wysyłki, dzwoniąc do Reserved, również można to skorygować. Istnieje również możliwość skorzystania z Infolinii Reserved i złożenia reklamacji lub umówienia zwrotu produktów. Jeśli masz pytania dotyczące warunków, zasad zwrotów i innych informacji, tutaj znajdziesz również wszystkie odpowiedzi. Chociaż należy pamiętać o istnieniu standardowych zasad obowiązujących na infolinii oraz o tym, że niektóre pytania są zabronione, zawsze istnieje możliwość uzyskania pomocy zgodnie z Państwa żądaniem. Konsultanci infolinii przekażą Ci odpowiednie szczegóły lub poprowadzą Cię tam, gdzie jest to potrzebne.

Tagi: