Oponeo Kontakt (Infolinia)

Kategoria:
Sieci Handlowe,

Centrum Obsługi Klienta i Infolinia Oponeo są dostępne w przypadku jakichkolwiek pytań, problemów lub konieczności rozwiązania wątpliwości związanych z zamówieniem.

Jeżeli potrzebujesz informacji, możesz skontaktować się z ekspertem Oponeo dzwoniąc pod numer infolinii 48 52 341 88 00 i porozmawiać z nim w godzinach jego pracy, czyli w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki od godz. 8:00 od 20:00 do 20:00, w soboty od 8:00 do 16:00  Alternatywnie można również wysłać zapytanie lub nawiązać kontakt pisemny na adres e-mail info@oponeo.pl lub drogą pocztową na adres stacjonarny siedziby firmy mieszczący się pod adresem ul. Podleśna 17, 85-145 Bydgoszcz.

W przypadku wizyty na stronie sklepu Oponeo, bez problemu przejdziemy do zakładki Centrum Pomocy, gdzie znajdziemy różne dodatkowe opcje kontaktu z ekspertami: czat, formularz kontaktowy, a nawet kontakt telefoniczny. Jesteśmy w stanie uzyskać odpowiedź na temat dostępności produktu, złożyć zamówienie, złożyć reklamację/reklamację, zapytać o faktury i rozliczenia, a także o kwestie techniczne, sprawdzić status zamówienia i zmodyfikować istniejące zamówienia.

Oprócz Centrum pomocy możesz znaleźć kilka przydatnych zakładek z różnego rodzaju informacjami – niewiele, ale obszerna sekcja FAQ. Dowiemy się wszystkiego o złożonym zamówieniu, zbierzemy wszystkie potrzebne informacje dotyczące opon, złożymy reklamację i zwrot pieniędzy, poznamy wszystkie etapy dostawy, uzyskamy odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące felg, ubezpieczenia, wymiany zarówno opon jak i opon felgi.

Istotną częścią Centrum pomocy jest kolejna sekcja – Narzędzia sterowników. Tutaj możemy uzyskać poradę i pomoc w doborze opon i kół idealnych do naszego pojazdu. Korzystając ze specjalnego kalkulatora, możemy oszacować, ile będzie kosztować wymiana naszych opon. Będziemy mogli także dowiedzieć się jakie powinno być ustawione optymalne ciśnienie w oponach naszego samochodu, znaleźć pomoc w doborze opon do felg, a także dobrać felgi oponowe.

Tagi: