Lidl Kontakt (Infolinia)

Kategoria:
Sieci Handlowe,

Numer Infolinii Infolinia Lidl to pozasklepowa obsługa klienta oferowana pod numerem 61 880 30 00, bezpłatna i czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, w sobotę od 8:00 do 18:00.

Jeśli chcesz skontaktować się z Lidlem w sposób tradycyjny, możesz skorzystać z jego adresu fizycznego pod adresem Lidl sp ul. Poznańska 48, Jankowice, 62-080 Tarnowo Podgórne

Na stronie internetowej Lidla znajduje się formularz kontaktowy, dzięki któremu uzyskają Państwo odpowiedź na każde zapytanie.

Identyfikacja problemu, którego dotyczy Twoja wiadomość, polega na wybraniu jednego z nich, a także podajesz mi swoje imię, nazwisko, adres e-mail, a nawet miasto i ulicę, przy której znajduje się nasz sklep.

Obsługa klienta W zakładce Pomoc i Obsługa Klienta znajduje się sekcja często zadawanych pytań, w której można łatwo uzyskać dostęp do informacji o promocjach i produktach dostępnych w Lidlu oraz instrukcji zwrotu lub reklamacji.

Sekcja produktów w tym samym obszarze zawiera informacje dotyczące instrukcji obsługi i detergentów, a także filmy o produktach.

Na Facebooku istnieje fanpage Lidla, na którym można nie tylko znaleźć najświeższe informacje i informacje dotyczące nowości i rabatów, ale także skontaktować się z doradcą firmy za pomocą prostego czatu. Wystarczy, że klikniesz „Wyślij wiadomość”, a reszta zostanie załatwiona – okno czatu z odpowiednią osobą otworzy się bardzo szybko.

Tuż obok znajduje się kolejny przycisk „Skontaktuj się z nami”, który przenosi nas do formularza kontaktowego.

Aby pomóc Ci zdecydować, czy wirówka do sałaty jest dla Ciebie odpowiednia, w tym przewodniku szczegółowo omówimy zalety i wady tego narzędzia kuchennego oraz rozważymy alternatywy. Na dedykowanym kanale Lidl’s Kitchen znajdziesz mnóstwo filmów z niesamowitymi, pysznymi przepisami, z których większość jest autorstwa Karola Okrasy. Zazwyczaj są to zalecenia dotyczące sposobu wykorzystania produktów dostępnych w Lidlu.

Tagi: