Kontakt (Infolinia) Castorama

Kategoria:
Sieci Handlowe,

Sklepy budowlane Castorama znajdują się na terenie całej Polski. To właśnie w Castoramie można znaleźć wszystkie potrzeby narzędzia oraz elementy wyposażenia wnętrza. Dodatkowo przedsiębiorstwo udostępnia dla klientów nowoczesną obsługę klienta. Pod jakim numerem dostępna jest infolinia Castorama? Jakie inne formy kontaktu oferuje przedsiębiorstwo? Jak skorzystać z profesjonalnego doradztwa konsultanta? Jak w najkrótszym czasie dostać odpowiedź na pytanie?

Infolinia Castorama

Castorama oferuje wiele form kontaktu dla swoich klientów.

Pierwszą opcją jest kontakt poprzez numer telefonu. W przypadku Castoramy każdy sklep posiada indywidualny numer, pod którym można otrzymać informacje o produktach, reklamacji, złożonym zamówieniu i wielu innych kwestiach. Wystarczy na stronie www: https://www.castorama.pl/kontakt znaleźć interesujący sklep i zadzwonić pod podany numer.

Możliwe jest również połączenie się z konsultantem na czacie. W tym celu na stronie: https://www.castorama.pl/kontakt wystarczy we wskazanym polu wpisać swoje pytanie i wybrać opcję „Połącz z konsultantem”. Po uruchomieniu czatu możliwe będzie rozpoczęcie konwersacji.

Adres:

Ul. Krakowiaków 78

02-255 Warszawa

Źródło:

https://www.castorama.pl/kontakt

Tagi: