ebilet.pl Kontakt (Infolinia)

Kategoria:
Sieci Handlowe,

Ebilet jest liderem wśród polskich platform sprzedaży wydarzeń kulturalnych i sportowych w Internecie. Lista wydarzeń jest duża, dlatego przy próbie zakupu biletu gdzieś pośrodku mogą pojawić się wątpliwości i wtedy konieczny będzie kontakt z biurem obsługi klienta. Można to zrobić na wiele sposobów, ale skorzystanie z infolinii jest prawdopodobnie najszybszą alternatywą.

Numer kontaktowy do ebilet.pl to 22 122 80 99, a przedstawiciele są dostępni w dni powszednie w godzinach 8:00-20:00. Oznacza to, że linia telefoniczna może być zwykle bardziej obciążona po weekendzie niż w pozostałe dni tygodnia; jednak tak naprawdę nie jest tak, że czas oczekiwania na połączenie nigdy nie przekracza kilku minut.

Skorzystanie z formularza kontaktowego jest teoretyczną możliwością, jednak w praktyce infolinia eBilet działa znacznie sprawniej; a jeśli zdarzy się, że masz problem, który nie może poczekać, będzie to znacznie skuteczniejsza opcja.

Informacje o stanie rezerwacji można uzyskać dzwoniąc pod numer ebilet.pl. Jest to o tyle istotne, że serwer często generuje bilet z dużym opóźnieniem – warto zadbać o to, aby nie dotarł on w ciągu piętnastu minut od zakupu, wystarczy zadzwonić do eBilet i sprawdzić status zamówienia.

To o tyle istotne, że na dane wydarzenia jest dostępnych kilka miejsc, a jeśli na maila trzeba będzie czekać kilka godzin, można stracić szansę na zakup biletu.

W Infolinii e-usługi nie ma konieczności podawania konkretnego zamówienia podczas rozmowy telefonicznej, ale obsługa klienta ma wgląd w historię Twoich zamówień. Możesz im to powiedzieć, podając numer zamówienia lub numer biletu dotyczącego transakcji, o którą chcesz zapytać; jeśli jednak wszystko inne zawiedzie, spójrz na najnowsze transakcje klientów w ich logach.

Tagi: