Ebay Kontakt (Infolinia)

Kategoria:
Sieci Handlowe,

Numer obsługi klienta eBay: Zarówno niemiecki, jak i brytyjski system eBay umożliwiają klientom kontakt telefoniczny. Nie podają jednak numerów infolinii bezpośrednio na stronie internetowej. Natomiast po zalogowaniu się na swoje konto, możesz poznać numer i wykonać połączenie poprzez zakładkę pomoc, w opcjach telefonicznych. Dostępny będzie również kod PIN, którego należy użyć do uwierzytelnienia.

Infolinia eBay UK: +44 800 358 3229 Brak infolinii eBay pozostaje istotną przeszkodą utrudniającą dostęp klientów do informacji w wielu kwestiach, w których mogą chcieć uzyskać wyjaśnienia lub zgłosić trudności w realizacji warunków gwarancji. Istnieją formularze kontaktowe, które można wykorzystać w tym celu, jednak doświadczenie pokazuje, że odpowiedź ze strony wsparcia wymaga czasu, a często jest ona zbyt długa, biorąc pod uwagę terminy obowiązujące w programach ochrony kupujących. Co więcej, posiadanie numeru eBay może zaoszczędzić niektóre bilety w przypadku ich zatrzymania na głównej trasie z różnych powodów.

Obecnie użytkownicy serwisu eBay nie mają numeru telefonu, pod który mogliby zadzwonić, zatem eskalacja skarg dotyczących nieodebranych e-maili również musi odbywać się za pośrednictwem wiadomości e-mail, co nie jest rozwiązaniem skupiającym się na użytkowniku. W przypadku problemów z logowaniem mogłoby pomóc także call center – a jest to tym ważniejsze, że czasami wysyłanie powiadomień drogą elektroniczną wymaga logowania (odzyskiwanie hasła można przeprowadzić bez rozmowy telefonicznej, ale inne problemy mogą być gorsze).

Prawdopodobnie najbardziej oczekiwana funkcja techniczna serwisu eBay — telefon eBay pojawi się w serwisie. Kwestia udziału eBay w polskim rynku jest nieco niewielka, a wręcz przeciwnie – dzięki temu prowadzenie infolinii niewielkim kosztem może być niezwykle skuteczne, a także przyczynić się do pozytywnego zadowolenia użytkowników.

Chociaż dostęp do formularzy i poczty elektronicznej do komunikacji jest przydatny, kilka problemów można by rozwiązać znacznie szybciej, gdyby infolinia działała. Niestety, jak dotąd władze eBay nie odpowiedziały jeszcze na żądania użytkowników. Jeśli więc musisz pilnie skontaktować się z pomocą techniczną eBay, możesz rozważyć skontaktowanie się z działem obsługi klienta znajdującym się w Niemczech, Wielkiej Brytanii lub USA, co wiąże się z dodatkowymi kosztami połączeń międzynarodowych, ale można je znaleźć w odpowiednich wersjach witryn internetowych po zalogowaniu.

Tagi: