CCC Kontakt (Infolinia)

Kategoria:
Sieci Handlowe,

Oferując szeroką gamę kanałów komunikacji, CCC umożliwia klientom łączenie się z Biurem Obsługi Klienta w sposób przyjazny dla użytkownika.

Główna linia telefoniczna czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 17:00 to 42 21 44 222.

Z drugiej strony, jeśli chcesz z kimś porozmawiać na żywo, możesz zadzwonić pod numer telefonu 801 002 222 – wszystkie połączenia rozliczane są według standardowych stawek ustalonych przez Twojego operatora. Te godziny pracy Biura Obsługi Klienta, o których wspomniałem, są w zasadzie dość wygodne dla tych, którzy zazwyczaj nie mają wolnego dnia w pracy, ponieważ w normalnych godzinach pracy nie mogą się z nikim skontaktować. Mimo to należy pamiętać, że mogą zdarzyć się dni, w których infolinia nie będzie działać – głównie dlatego, że jest to święto państwowe.

Infolinie i Telefony Firma CCC posiada wiele marek, wśród nich są MODIVO, eobuwie, HalfPrice, czy DeeZee. Jeśli więc nie dokonałeś zakupu bezpośrednio w CCC, warto zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba, skontaktować się z konkretną marką.

Z MODIVO możesz skontaktować się dzwoniąc pod numer +48 766 777 888. Jeśli potrzebujesz kontaktu telefonicznego z marką HalfPrice, możesz skorzystać z numeru telefonu: +48 22 123 73 13. W przypadku chęci kontaktu telefonicznego z marką eobuwie dane kontaktowe dostępne są pod numerem +48 68 422 84 04.

Kontakt e-mailowy Jeśli zamiast dzwonić chcesz otrzymać odpowiedź pisemną, firma CCC dysponuje wieloma adresami e-mail, dzięki którym możesz połączyć się z Biurem Obsługi Klienta. Można się z nami skontaktować poprzez e-maile takie jak:

W przypadku komunikacji z CCC prosimy o kontakt pod adresem info.pl@ccc.eu. Jeśli chcesz skontaktować się z MODIVO, wyślij e-mail na adres info@modivo.pl. Pierwszy e-mail jest przeznaczony do sprzedaży detalicznej DeeZee, a tego możesz użyć w sklepie eobuwie. W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z przetwarzaniem danych osobowych, Klienci zawsze mogą skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: iod@ccc.eu. Jeśli masz pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, skontaktuj się z nami pod adresem info.pl@halfprice.eu i naszym HalfPrice.

Formularz kontaktowy. Strona internetowa CCC to nie tylko dane kontaktowe.

Dzięki temu istnieje również sekcja FAQ, która może zawierać interesujące pytania i odpowiedzi, które być może pomogą w rozwiązaniu niektórych problemów. Na stronie internetowej znajduje się również formularz kontaktowy, który można wypełnić, aby skontaktować się z obsługą klienta. Rozwiązanie to powinno gwarantować szybką reakcję konsultanta.

CCC oferuje także kontakt za pośrednictwem mediów społecznościowych dla tych, którzy preferują tę platformę. Możesz się z nimi skontaktować korzystając z serwisów takich jak LinkedIn i Facebook. Ponadto firma korzysta z kanału X (wcześniej znanego jako Twitter). Aby skontaktować się z CCC, jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skorzystać z komunikatora lub WhatsApp.

Tagi: