Kontakt (Infolinia) BMW

Kategoria:
Producenci,

BMW to jedna z wiodących marek premium na polskim rynku aut osobowych. Wiele osób decyduje się na zakup pojazdów tej właśnie marki. Za marką przemawia nie tylko znakomite wykonanie pojazdów, ale również rozbudowane centrum pomocy. Jak skorzystać z infolinii BMW? W jakich godzinach można skontaktować się z infolinią? Jakie są inne formy skontaktowania się z BMW? Sprawdź aktualne godziny otwarcia infolinii.

Infolinia BMW

BMW w trosce o swoich klientów oferuje wiele możliwości kontaktu.

Pierwszym sposobem jest Centrum Obsługi Klienta BMW pod numerem telefonu 885 269 269. Infolinia dostępna jest w dni robocze w godzinach 8-20. Konsultanci z przyjemnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania zadawane przez interesantów.

Ta sama infolinia obsługiwana jest przez adres email: info.bmw.pl@bmw.com.

W sytuacji pytań odnoszących się do BMW ConnectedDrive kontaktować należy się na numer 662 500 100 lub na mail: info@bwm-connecteddrive.pl.

Z dostępnych opcji kontaktu warto wyróżnić także czat dostępny na oficjalnej stronie www (https://www.bmw.pl/). Czat pozwala uzyskać odpowiedzi na wiele nurtujących pytań dzięki możliwości odbycia rozmowy w czasie rzeczywistym.

Adres:

Ul. Wołoska 22A

02-675 Warszawa

Źródło:

https://www.bmw.pl/pl/footer/metanavigation/contact.html

Tagi: