Kontakt (Infolinia) Black Red White

Kategoria:
Producenci,

Black Red White słynie z dostarczania wysokiej jakości mebli do domów. Nowoczesne wzornictwo i stosowanie najlepszej jakości materiałów to znaki szczególne, które wyróżniają produkty oferowane przez przedsiębiorstwo. Jak skontaktować się z Black Red White? Czy Black Red White oferuje infolinię dla klientów? Jakie są dostępne opcje kontaktu z firmą? W jakich godzinach działa infolinia? Jak znaleźć kontakt do Black Red White?

Infolinia Black Red White

Black Red White do kontaktu dla interesantów przygotowało Biuro Obsługi Klienta. Specjalny dział jest w stanie obsługiwać wszystkie zainteresowane osoby i udzielać rzetelnych odpowiedzi na wszystkie pytania.

Infolinia Black Red White jest dostępna pod numerem +48 84 685 02 02. Na numer telefonu można dzwonić w dni robocze w godzinach 8-20 oraz w soboty i niedziele handlowe w godzinach 10-18.

Inną opcją kontaktu jest adres email: bok@brwsa.com.pl. Wysyłając zapytanie na przedstawiony adres email można liczyć na otrzymanie wyczerpującej odpowiedzi na konkretny temat.

Na stronie www: https://www.brw.pl/kontakt/ dostępny jest również formularz kontaktowy. Po wybraniu tematu zgłoszenia i podaniu podstawowych danych można wysłać wiadomość do firmy.

Adres:

Ul. Krzeszowska 63

23-400 Biłgoraj

Źródło:

https://www.brw.pl/kontakt/

Tagi: