Kontakt (Infolinia) AUDI

Kategoria:
Producenci,

Jak działa infolinia AUDI? Pod jakim numerem telefonu szukać pomocy profesjonalnych konsultantów firmy? W jakich godzinach dostępna jest infolinia? Z jakimi problemami można się zgłaszać? Jakie są inne dostępne formy kontaktu z Audi Polska?

Infolinia Audi

Audi oferuje szeroki wybór możliwych form skontaktowania się z przedsiębiorstwem. Klienci mogą bez problemu wybrać najwygodniejszą formę kontaktu.

Infolinia Audi działa pod numerem 801 200 500. Infolinia dostępna jest w dni robocze w godzinach 8-20 oraz w soboty w godzinach 8-14. Konsultanci dostępni na infolinii są w stanie udzielić pomocy we wszystkich kwestiach. Koszt połączenia jest zgodny z obowiązującą taryfą u operatora.

Na stronie www: https://www.audi.pl/pl/web/pl.html dostępny jest również czat, który pozwala na rozmowę tekstową, wideo lub głosową. Za pomocą czatu również istnieje możliwość połączenia się z konsultantem, który udzieli merytorycznego wsparcia.

Wszelkie problemy można również zgłaszać bezpośrednio w punktach sprzedaży stacjonarnej, które zlokalizowane są na terenie całej Polski.

Adres:

Ul. Krańcowa 44

61-037 Poznań

Źródło:

https://www.audi.pl/pl/web/pl/modele/layer/kontakt.html

Tagi: