Netflix Kontakt (Infolinia)

Kategoria:
Portale Internetowe,
Sposoby skontaktowania się z serwisem Netflix w Polsce są różne i mogą obejmować zadzwonienie pod numer kontaktowy serwisu Netflix.

Istnieje możliwość skontaktowania się z infolinią obsługującą klientów polskojęzycznych w określonych godzinach, czyli w godzinach od 10:00 do 22:00, kiedy można uzyskać informacje w języku polskim pod numerem +48 00 800 112 4392; a jeśli istnieje możliwość kontaktu z nami w języku angielskim, infolinia czynna jest całą dobę, siedem dni w tygodniu oraz w święta pod tym samym numerem telefonu.

Z infolinii Netflix mogą korzystać zarówno osoby będące aktywnymi użytkownikami serwisu, jak i te, które w ogóle nie posiadają konta. Niemniej jednak bycie posiadaczem konta ułatwia ten proces, ponieważ agent będzie mógł przyspieszyć rozwiązanie, szybko identyfikując problem na podstawie jego danych. Zalecane jest zaopatrzenie się w kod serwisowy niezbędny do rozmowy z doradcą. Można to zrobić, przechodząc do karty pomocy po zalogowaniu się na stronie internetowej konta Netflix.

Możesz zadzwonić do serwisu Netflix, aby uzyskać pomoc nie tylko w przypadku problemów z logowaniem lub pomocy w zakresie planów subskrypcji, ale możesz także uzyskać pomoc w innych kwestiach związanych z korzystaniem z witryny. Należą do nich m.in. problemy z raportowaniem zmian w danych konta, zmianą hasła, aktualizacją metod płatności, czy brakiem znalezienia konkretnego produktu.

Czat na żywo z Netflix Jeśli chcesz nawiązać kontakt poprzez czat na żywo, jest on również dostępny. Najlepiej, zanim wyślesz wiadomość, kliknij baner na dole tej strony i opisz swój problem.

Korzystając z tej usługi, będziesz mógł rozmawiać z przedstawicielami obsługi klienta w języku polskim w godzinach od 10:00 do 22:00. w dni powszednie, weekendy i święta, inną możliwością jest aplikacja Netflix, w której czaty prowadzone są w języku angielskim.

Aby nawiązać kontakt alternatywnymi kanałami, możliwy jest także kontakt z obsługą klienta z poziomu aplikacji Netflix. Użytkownik może zainstalować aplikację na iOS lub Androida, a następnie bez komplikacji korzystać z niej poprzez funkcję pomocy. Można także korzystać z połączeń aplikacji, które nie zużywają danych komórkowych podczas połączenia z Wi-Fi lub Internetem, ale mogą wiązać się z kosztami transmisji danych mobilnych, jeśli są zależne od takiego operatora.

Inną funkcją, która może okazać się przydatna, jest Centrum pomocy w aplikacji Netflix, które zawiera mnóstwo przewodników i odpowiedzi na często zadawane pytania. Jest to wygodny i skuteczny sposób rozwiązywania problemów na poziomie aplikacji.

Aby komunikować się z serwisem Netflix, możesz także rozważyć opcję poczty elektronicznej, z którą możesz się połączyć pod adresem info@account.netflix.com.

Jeśli chcesz zarejestrować naruszenie praw autorskich w postaci nielegalnego powielania lub rozpowszechniania danego dzieła, możesz to zrobić w inny sposób. Jeżeli posiadasz szczegółowe informacje na temat takich zdarzeń, prześlij wiadomość, korzystając z formularza zgłoszenia dostępnego na stronie netflix.com/copyrights. Jeśli z jakiegoś powodu Netflix nie działa, wpisz kod błędu lub komunikat o błędzie w pasku wyszukiwania w Centrum pomocy.

Tagi: