Kontakt (Infolinia) Ceneo

Kategoria:
Portale Internetowe,

Porównywarka cen Ceneo to popularna witryna, która umożliwia produktów w najbardziej atrakcyjnych cenach. Czy dostępna jest infolinia Ceneo? Czy Ceneo udostępnia numer telefonu do kontaktu? W jaki sposób skontaktować się z Ceneo? Gdzie szukać pomocy w przypadku problemów z działaniem platformy? Jak można uzyskać wsparcie od Ceneo?

Infolinia Ceneo

Ceneo nie udostępnia numeru telefonu dla klientów.

Infolinia Ceneo realizowana jest poprzez adres email: kontakt@ceneo.pl, gdzie można zgłaszać wszelkie pytania, reklamacje, skargi czy sprawdzać status zamówień.

Wysłanie zapytania może również odbywać się poprzez stronę www: https://www.ceneo.pl/wyslij-pytanie-do-ceneo . Łatwy w obsłudze formularz pozwala na zadanie pytania w konkretnym temacie i uzyskanie szybkiej pomocy. Intuicyjna obsługa formularza i opis wszystkich pól, które należy wypełnić sprawiają, że skorzystanie z tego nie stanowi kompletnie żadnego problemu.

Na stronie dostępny jest również zbiór najczęstszych pytań i odpowiedzi, w którym można znaleźć rozwiązanie wielu problemów, które mogą wystąpić podczas korzystania z platformy i które mogą wpłynąć na komfort korzystania z niej.

Adres:

Ceneo.pl Sp. z o.o.

Ul. Legnicka 48A

54-202 Wrocław

Źródło:

https://info.ceneo.pl/kontakt

Tagi: