WhatsApp Kontakt (Infolinia)

Kategoria:
Oprogramowanie,

Komunikator WhatsApp wykorzystywany jest na całym świecie. Pozwala zarówno na prowadzenie rozmów głosowych, jak i telefonicznych. W przypadku problemów z działaniem aplikacji warto skorzystać z opcji kontaktu. Czy dla użytkowników dostępna jest infolinia WhatsApp? W jaki sposób nawiązać kontakt z obsługą klienta? Gdzie zgłaszać swoje problemy związane z działaniem aplikacji? Jak znaleźć kontakt WhatsApp?

Infolinia WhatsApp

WhatsApp nie prowadzi klasycznej infolinii z numerem telefonu, na której można zgłaszać swoje problemy. Firma nie udostępnia również adresu email do kontaktu.

Zgłaszanie zapytań wymaga skorzystania z aplikacji mobilnej. Po zalogowaniu na konto należy wybrać opcje Ustawienia > Pomoc > Napisz do nas. Następnie pozostaje uzupełnienie wszystkich wymaganych pól oraz opisanie problemu. W krótkim czasie konsultant powinien skontaktować się z odpowiedzią na konkretne pytania.

Pytanie można zadać również odwiedzając stronę www: https://www.whatsapp.com/contact/?lang=pl&subject=messenger . Na stronie również dostępny jest formularz, który należy wypełnić i oczekiwać na odpowiedź.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można również znaleźć na stronie: https://faq.whatsapp.com/?locale=pl_PL , na której dostępne jest FAQ.

Adres:

WhatsApp Ireland Limited

4 Grand Canal Square

Grand Canal Harbour

Dublin 2

Irlandia

Źródło:

https://www.whatsapp.com/contact

Tagi: