Kontakt (Infolinia) Adobe

Kategoria:
Oprogramowanie,

Oprogramowanie dostępne w ramach pakietu Adobe znane jest wielu profesjonalistom. Narzędzia oferowane przez pakiet pozwalają usprawnić działanie przedsiębiorstwa lub realizować zadania związane z obróbką grafiki. Co jednak w przypadku problemów z działaniem oprogramowania? Gdzie szukać pomocy? Czy dla klientów dostępna jest infolinia Adobe? W jaki sposób odbywa się kontakt z Adobe? W jaki sposób można skontaktować się z firmą? Jakie problemy mogą zostać rozwiązane poprzez kontakt z Adobe?

Infolinia Adobe

Infolinia Adobe działa pod kilkoma numerami telefonów w zależności od rodzaju oprogramowania, którego dotyczy problem. Numery telefonów Adobe do kontaktu to:

  • 800 585 0774 – dla produktów Adobe Creative Cloud oraz Adobe Acrobat
  • 800 915 9428 – infolinia sprzedażowa dla małych i średnich firm, które chcą kupić Adobe Creative Cloud
  • 800 685 3644 – dla produktów Adobe Connect oraz LiveCycle

Należy pamiętać o tym, że infolinia Adobe nie jest dostępna w języku polskim. Rozmowa możliwa jest jedynie w języku angielskim.

Innym sposobem na uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania związane z poszczególnymi programami Adobe może być odwiedzenie strony www: https://helpx.adobe.com/pl/support.html. Znajduje się na niej zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Adobe nie udostępnia adresu email do bezpośredniego kontaktu.

Adres:

Ul. Sienna 39

00-121 Warszawa

Źródło:

https://www.adobe.com/pl/

Tagi: