Kontakt (Infolinia) Telekomunikacja Polska infolinia

Kategoria:
Media,

Dane kontaktowe Telekomunikacji Polskiej, w tym informacje o infolinii, znajdują się na stronie internetowej. Umożliwi to Państwu skontaktowanie się z TP. Można się z nimi także skontaktować poprzez infolinię Telekomunikacji Polskiej.

Firma znana wcześniej jako Telekomunikacja Polska to Orange. Jeśli chcesz porozmawiać z przedstawicielem, możesz rozważyć skorzystanie z infolinii Orange.

Kontakt z Telekomunikacją Polską można uzyskać telefonicznie za pośrednictwem jej infolinii. TP SA udostępnia klientom wiele numerów. Przykładowo TP SA oferuje usługi telekomunikacyjne na terenie całej Polski. Godziny kontaktu są ograniczone, ale można je sprawdzić sprawdzając dostępność doradców na infolinii lub stronie internetowej Telekomunikacji Polskiej. W przypadku wystąpienia problemu Telekomunikacja Polska kontaktuje się ze swoimi klientami zarówno telefonicznie, jak i mailowo.

Adres Telekomunikacja Polska Twarda 18, 00-105 Warszawa

Infolinia TPS posiada dwa numery, z których każdy służy innemu celowi. Pod numerem 801 505 505 można uzyskać pomoc konsultantów. Z pomocy warto skorzystać, jednak ze względu na ogromną popularność tej infolinii należy uzbroić się w cierpliwość i poczekać. Numer TPS obsługuje klientów na terenie Polski.

Infolinia Telekomunikacja Polska: 801-505-505

Infolinia 19393 jest jedną z usług świadczonych przez Telekomunikację Polską. Aby zgłosić reklamację zadzwoń pod numer telefonu podany przez TP SA i szybciej połącz się z konsultantem.

Infolinia techniczna Telekomunikacja Polska  19393

Rzetelnym źródłem identyfikacji osób dzwoniących pod podany numer, a nie nieznanych osób, które Ci pomogą, powinno być skorzystanie z pomocy konsultantów Telekomunikacji Polskiej. Dostępna jest usługa Książka telefoniczna TP, warto o tym wiedzieć. Na liście znajdują się numery kontaktowe zarówno indywidualne, jak i firmowe, a także numery telefonów komórkowych i stacjonarnych znajdujące się w książce telefonicznej TP.

Tagi: