Kontakt (Infolinia) Flixbus

Kategoria:
Media,

Flixbus to przedsiębiorstwo specjalizujące się w oferowaniu przewozów autokarowych. Przedsiębiorstwo wywodzi się z Niemiec i obecnie świadczy swoje usługi w 28 krajach Europy. Jak skontaktować się z infolinia Flixbus. Kontakt Flixbus jakie są dostępne metody kontaktu z przedsiębiorstwem? Jakie opcje kontaktu udostępnia przedsiębiorstwo? Czy firma Flixbus dysponuje centrum obsługi klienta?

Infolinia Flixbus

Firma Flixbus posiada dział obsługi klienta, który działa w formie infolinii. Kontakt z infolinią Flixbus możliwy jest pod numerem telefonu +48 22 307 93 34. Pod podanym numerem telefonu możliwe jest złożenie reklamacji oraz uzyskanie odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania związane z działalnością przedsiębiorstwa. Godziny otwarcia infolinii w języku polskim mieszczą się w przedziale od 8:00 do 20:00.

Kontakt Flixbus możliwy jest również przez stronę: help.flixbus.com, gdzie istnieje możliwość zadania pytania lub skorzystania z czatu z ekspertem. Obie formy pozwalają na kontakt w pełni online i pozwalają na uzyskanie odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.

Kontakt z firmą możliwy jest również przez adres email: usługi@flixbus.pl.

Jak skorzystać z usług Flixbus?

Korzystanie z usług przewoźnika jest banalnie proste. Wystarczy jedynie wejść na stronę: flixbus.pl i zaznaczyć kierunek przejazdu oraz wybrać jego datę. Następnie po wybraniu opcji „Szukaj połączenia” zostaną wyświetlone wszystkie dostępne opcje przejazdu, z którym można wybrać najbardziej odpowiadającą potrzebom.

Kontakt (adres:)

Ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa

Źródło

https://www.flixbus.pl/

Tagi: