UPS Kontakt (Infolinia)

Kategoria:
Kurierzy,

Działa infolinia UPS, pod którą można dzwonić bezpłatnie. Umożliwia rozmowę telefoniczną z dostawcą UPS. We wszelkich sprawach możesz skontaktować się telefonicznie z Działem Obsługi Klienta UPS. Istnieje również dedykowana infolinia, która zajmuje się wszystkimi skargami klientów UPS.

Infolinia UPS do kontaktu Międzynarodowa firma kurierska UPS korzysta z telefonu w celu skontaktowania się ze swoimi klientami.

Jest to numer obsługi klienta UPS, jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie roszczeń o odszkodowanie. Tak, możliwe jest uzyskanie wynagrodzenia pieniężnego!

Numer telefonu infolinii UPS to +48 (0) 22 203 03 21, gdzie można uzyskać wsparcie techniczne dotyczące sprzętu UPS.

Jeśli chcesz skontaktować się z polską infolinią UPS, możesz to zrobić dzwoniąc pod numer +48 22 489 48 77. Dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta UPS Polska, możesz uzyskać telefoniczne wsparcie w zakresie usług oferowanych przez kurierów. Niestety numer UPS jest ważny tylko w określonych godzinach.

Infolinia UPS jest czynna w dni powszednie od 9:00 do 19:00. oraz w soboty od 9:00 do 13:00.

Numer telefonu do reklamacji FedEx Problemy z dostawą FedEx? Jeśli nie jesteś zadowolony z usługi dostawy UPS, najszybszym sposobem złożenia skargi jest kontakt telefoniczny. Możesz złożyć reklamację w przypadku braku przesyłki lub uszkodzenia jej w transporcie. Najlepszym sposobem skontaktowania się z infolinią UPS w sprawie skarg jest wypełnienie formularza.

Zgłoszenia reklamacyjne do UPS dokonywane są za pośrednictwem Internetu i posiadają listę niezbędnych informacji, z których Klient powinien podać numer przesyłki oraz dane kontaktowe.

Dane kontaktowe UPS Polska Adres: ul. Prądzyńskiego 1/3, 01-222 Warszawa

Tagi: