ORLEN Paczka Kontakt (Infolinia)

Kategoria:
Kurierzy,

Kontakt z ORLEN Paczka możliwy jest poprzez infolinię w przypadku wystąpienia problemu z wysyłką lub dostawą. Dodatkowo istnieje możliwość wsparcia telefonicznego. Usługa działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

W przypadku Infolinii Orlean Paczka Orlen Paczka zacznie działać od września 2021 roku. Zarząd ORLEN zamierza utworzyć punkty odbioru paczek w niektórych kioskach Ruch na wybranych stacjach paliw ORLEN i wokół nich. Orlen planuje instalację paczkomatów w lokalizacjach łatwo dostępnych dla osób odwiedzających firmę przez całą dobę.

Orlen udostępnił unikalny formularz kontaktowy dla osób zainteresowanych dzierżawą gruntów. Do każdej oferty podchodzimy indywidualnie.

Informacje na temat Orlen Paczki można uzyskać kontaktując się z Centralą Orlen pod numerami: (24) 256 00 00 lub (24) 365 00 00. Linie telefoniczne czynne są w normalnych godzinach pracy Centrali ORLEN.

Jeśli z jakiegoś powodu chcesz skontaktować się z Orlen Paczka, możesz to zrobić wysyłając wiadomość e-mail na adres usluga@orlenpaczka.pl
Adres: KPN ORLEN S.A. Oddział Sieci Paczkomatów, ul. Bielańska 12, 00-085 Warszawa.

Tagi: