Kontakt (Infolinia) InPost

Kategoria:
Kurierzy,

InPost jako jedna z wiodących firm na rynku usług kurierskich przygotowała wiele różnorodnych możliwości kontaktu. Klienci dzięki skorzystaniu z Biura Obsługi Klienta mogą zgłosić wszystkie swoje problemy i uzyskać rzetelną pomoc. Pod jakim numerem telefonu działa infolinia InPost? Jakie formy kontaktu poza telefonicznym są dostępne? Jak skontaktować się z firmą InPost?

Infolinia InPost

Infolinia InPost dostępna jest pod numerami telefonu: 722 444 000 oraz 746 600 000. Infolinia działa w dni robocze w godzinach 7-22, w soboty w godzinach 8-20, w niedziele w godzinach 8-18 oraz w święta w godzinach 8-16.

Oficjalna strona www: https://inpost.pl/kontakt posiada również chatbota, który dostępny jest 24 godziny na dobę. Wirtualny asystent pozwala uzyskać pomoc w wielu kwestiach i uzyskać odpowiedź na najczęściej zadawane pytania. Samo skorzystanie z narzędzia jest banalnie proste i możliwe bez konieczności wychodzenia z domu.

Na stronie dostępny jest również formularz kontaktowy dla wszystkich interesantów. W formularzu wystarczy jedynie wybrać temat, którego dotyczy zgłoszenie i przejść do dalszych sekcji, w którym istnieje możliwość wysłania konkretnej wiadomości.

Adres:

Ul. Wielicka 28

30-552 Kraków

Źródło:

https://inpost.pl/kontakt

Tagi: