InPost Kontakt (Infolinia)

Kategoria:
Kurierzy,

Numery kontaktowe InPost to 746 600 000 (dla połączeń stacjonarnych) i 722 444 000 (dla połączeń komórkowych). Opłaty za połączenia naliczane są według stawek ustalonych przez operatora realizującego połączenie.

Witryna InPost posiada w swojej sekcji pomocy sekcję zwaną „Często zadawanymi pytaniami”, w której w uporządkowany sposób zebrane są powiązane informacje. Wyposażony jest w wyszukiwarkę tematów, dzięki czemu nie ma potrzeby ręcznego przeglądania interesujących Cię tematów; możesz po prostu wpisać temat i nacisnąć przycisk wyszukiwania.

Brak jest informacji o dostępności kanału poczty elektronicznej umożliwiającego dotarcie do usług InPost; jednakże na swojej stronie internetowej mają formularz kontaktowy, w którym należy wybrać temat, wpisać swoje imię i nazwisko, numer przesyłki i adres dostawy, aby móc przesyłać pytania.

Siedziba InPost mieści się pod adresem InPost SA, ul. 28 Wielicka, EQUAL BUSINESS PARK Budynek B, 30-552 Kraków, można się z nim skontaktować pod adresem stacjonarnym, za pomocą poczty tradycyjnej.

Wszelkie sprawy wymagające rozstrzygnięcia ze strony Oddziału InPost w Warszawie można kierować na adres: InPost SA, ul. Cybernetyki 10, NEOPARK, 02-677 Warszawa.

Numer telefonu sekretariatu w Warszawie to 12 619 98 00.

Tagi: