Kontakt (Infolinia) Biuro Podróży Rainbow

Kategoria:
Biura podróży,

Biuro Podróży Rainbow jako jedna z wiodących firm na rynku usług turystycznych udostępnia zróżnicowane opcje kontaktu. Pod jakim numerem działa infolinia Rainbow? Czy kontakt telefoniczny jest jedyną możliwą opcją? Czy Biuro Podróży Rainbow udostępnia dla klientów adres email?

Infolinia Biura Podróży Rainbow

Infolinia Biura Podróży Rainbow jest dostępna dla klientów przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 22:00. Infolinia działa pod numerem telefonu 42 680 38 51.

Spółka dla swoich klientów udostępnia również adres email: callcenter@r.pl, pod którym możliwe jest uzyskanie odpowiedzi na nurtujące kwestie. Wystarczy jedynie wysłać wiadomość pod wskazany adres i oczekiwać na odpowiedź.

Inną opcją kontaktu z Biurem Podróży Rainbow jest skorzystanie z formularza dostępnego w zakładce kontakt. Formularz wymaga jedynie podstawowych danych i gwarantuje wysoką wygodę kontaktu z firmą.

Placówki biura podróży

Biuro Podróży Rainbow dysponuje również placówkami stacjonarnymi na terenie całej Polski. Sieć biur podróży Rainbow składa się z ponad 100 punktów stacjonarnych. W punktach firmy można dokonać rezerwacji wyjazdu oraz otrzymać odpowiedź na wszystkie pytania.

Adres

Rainbow Tours S.A. – główna siedziba

Ul. Piotrkowska 270

90-361 Łódź

Źródło

https://r.pl/kontakt

Tagi: