Kontakt (Infolinia) Bank Millennium

Kategoria:
Banki,

Bank Millennium jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych banków w Polsce. Bank Millennium został założony w 1989 roku i od tego czasu z sukcesem rozwija swoje usługi. Bank oferuje szeroką gamę usług i produktów finansowych, w tym kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, pożyczki, lokaty, ubezpieczenia, karty kredytowe, konta osobiste, inwestycje i wiele innych.

Bank Millennium oferuje swoim klientom dostęp do szeroko rozwiniętego centrum obsługi klienta, w tym infolinii. Klienci mogą skontaktować się z bankiem za pośrednictwem bezpłatnego numeru infolinii: 801 331 331 z telefonów stacjonarnych oraz 801 115 115 z telefonów komórkowych. Infolinia Banku Millennium jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz zatem skontaktować się z Bankiem o dowolnej porze.

Adres Banku Millennium to:  ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa

Adres email do Banku Millennium to: kontakt@bankmillennium.pl.

Godziny otwarcia oddziałów Banku Millennium wahają się w zależności od lokalizacji. Zazwyczaj oddziały są otwarte od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00, z pewnymi wyjątkami, w zależności od lokalizacji. Więcej informacji na temat godzin otwarcia oddziałów Banku Millennium można znaleźć na ich oficjalnej stronie internetowej.

Tagi: