Kontakt do Banku Pekao SA

Kategoria:
Banki,

Bank Pekao SA to jeden z największych podmiotów bankowych działających w Polsce. Firma w swojej ofercie posiada usługi bankowe dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Szeroki wybór produktów finansowych zachęca do postawienia na usługi przedsiębiorstwa i wybranie jego oferty. Czy infolinia Banku Pekao SA jest dostępna dla wszystkich? Pod jakim numerem działa kontakt do Banku Pekao SA? Czy istnieje możliwość skontaktowania się za pomocą adresu email?

Infolinia Banku Pekao SA

Bank Pekao SA udostępnia dla interesantów wiele możliwości kontaktu w przypadku wystąpienia problemów.

Pierwszą możliwością jest czynna całą dobę infolinia. Klienci mogą dzwonić pod numery:

  • 801 365 365 – dla połączeń krajowych z telefonów stacjonarnych
  • 42 683 82 32 – dla połączeń z telefonów komórkowych, stacjonarnych lub z zagranicy

Infolinia Banku Pekao SA umożliwia za pomocą infolinii rozwiązanie wszystkich problemów, ale również wykonanie takich operacji na koncie jak: zlecenie przelewu, sprawdzenie salda, doładowanie, zarządzanie lokatami, ustawianie zleceń przelewów stałych, zarządzanie limitami transakcji i wiele innych.

Na stronie dostępny jest również kontakt online. Wystarczy po zalogowaniu się do panelu klienta lub z poziomu aplikacji mobilnej wybrać opcję czat, aby rozpocząć rozmowę z konsultantem.

Kolejną opcją kontaktu jest skorzystanie z formularza dostępnego na stronie: https://www.pekao.com.pl/kontakt.html . Intuicyjny w użyciu formularz pozwala na wygodne skierowanie swojego zapytania bez wychodzenia z domu.

Adres:

Ul. Grzybowska 53/57, 00-844 Warszawa

Źródło

https://www.pekao.com.pl/kontakt.html

Tagi: