Blik Kontakt (Infolinia)

Kategoria:
Banki,

Jeśli chcesz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Blik, najlepiej zrobić to bezpośrednio. Dla zainteresowanych infolinią Blik informujemy, że infolinia jest dostępna.

Kontakt z firmą można nawiązać poprzez kontakt@blik.com.

Klienci chcący skontaktować się z Blikiem mogą skorzystać z aktualnie dostępnych metod kontaktu. Jednym z nich jest wysłanie wiadomości do Blika poprzez formularz kontaktowy. W sprawach osobistych zaleca się korzystanie z tej formy kontaktu Blikiem. Jeżeli sprawa dotyczy transakcji, kontakt należy kierować do banku. Kontakt z Blikiem za pomocą formularza jest dostępny zarówno dla klientów indywidualnych, biznesowych, jak i prasy.

Jeśli chcesz skontaktować się z Blikiem, możesz wysłać e-mail na adres: kontakt@blik.com. Ponadto nie ma obecnie dostępnego konkretnego numeru telefonu do obsługi klienta Blika. Tym samym jedynym kanałem kontaktu z Infolinią Blika jest formularz kontaktowy.

W odniesieniu do Infolinii Blik należy zaznaczyć, że infolinia telefoniczna nie jest dostępna bezpośrednio. Warto również pamiętać, że w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących transakcji Blikiem można kontaktować się telefonicznie z bankiem osobiście. Infolinia Blik działa wyłącznie online poprzez formularz kontaktowy.

Tagi: