Alior Bank infolinia

Kategoria:
Banki,

Infolinia Alior Bank, numery telefonów Alior Bank, kontakt Alior Bank, bankowość elektroniczna Alior Bank, numer na infolinię Alior Bank

Alior Bank kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Klienci Alior Banku pomoc i odpowiedzi na wszelkie pytania mogą uzyskać kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta Alior Banku. Warto wiedzieć, że Alior Bank kontakt z klientami jak i osobami zainteresowanymi realizuje głównie drogą telefoniczną poprzez infolinie.

Klienci indywidualni otrzymują całodobową obsługę przez 7 dni w tygodniu. Jeżeli chodzi o korporacje i firmy średnie i duże obsługa Alior Bank prowadzona jest jedynie w dni robocze od 8:00 do 18:00. Numer do Alior Banku dla klientów jest inny niż w przypadku klientów biznesowych. Alior Bank kontakt telefoniczny z klientami prowadzi jedynie w wybranych godzinach dla klientów biznesowych.

Alior Bank kontakt e mail – poza telefoniczną infolinią Alior Bank obsługuje również zapytania przesłane drogą elektroniczną. Alior Ban kontakt przez e-mail pozwala na dokładne opisanie problemu lub zdarzenia.

E-mail: kontakt@alior.pl

Adres: Alior Bank SA, ul. Postępu 18 B, 02-676 Warszawa

Infolinia Alior Bank – klienci indywidualni

Telefoniczna infolinia Alior Banku działa pod wieloma numerami kontaktowymi. W zależności od rodzaju otworzonego konta, na taki numer infolinii należy zadzwonić. Telefon Alior Bank dla dzwoniących z urządzeń stacjonarnych nie jest tożsamy z numerem do banku dla osób posiadających telefony komórkowe.

Telefoniczna infolinia Alior Bank pod numerem 19 502 (dla abonentów sieci Play 12 19 502) lub 12 370 70 00 obsługuje połączenia z telefonów stacjonarnych. W przypadku telefonów komórkowych, aby połączyć się z Biurem Obsługi Klienta Alior Bank, należy skorzystać z numeru +48 12 19 502 lub +48 12 370 70 00. Dodatkowo podane telefony są również przeznaczone dla osób dzwoniących spoza Polski.

Alior Bank numer konta do spłaty kredytu jest dostępny dla klientów, jedynie po indywidualnym kontakcie z obsługą klienta.

Alior Bank telefon dla klientów biznesowych

Obsługa klienta Alior Bank dla firm i korporacji jest dostępna od 8:00 do 18:00 w dni robocze.  tym przypadku Infolinia Alior Bank także jest podzielona ze względu na rodzaj urządzenia, z jakiego połączenie jest wykonywane. Z telefonów stacjonarnych kontakt możliwy jest pod numerem 801 274 274, natomiast z telefonów komórkowych oraz zza granicy 22 531 80 95.

3D Secure jak włączyć Alior Bank?

Usługa 3D Secure Alior Bank dodatkowo zabezpiecza płatności online w Alior Banku. Decydując się na skorzystanie z usługi 3D Secure można liczyć na dodatkowe zabezpieczenie wszystkich transakcji online z pomocą  jednorazowych kodów zabezpieczających. Należy wiedzieć, że usługa 3D Secure jest automatycznie włączona we wszystkich kartach Alior Banku. Oznacza to, że włączenie 3D Secure nie wymaga od klientów włączania lub instalowania specjalnego oprogramowania.

Tagi: